KONST / Litografier / Färglitografi 8772282
nr 877 2282
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), vulkanö, 200/360, signerad, motivet: 19x42
Utrop:
400 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:30:37
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson